Original MARTECH DF1203812B2FN 7000rfm 12VDC 4.5A cooling fan For Antminer S19K pro Antminer S21/S19j XP/T21 WITH 2×2 pin (square adapter)
Brand: MARTECH
Model: DF1203812B2FN
Size: 120*120*38MM
Voltage: 12V
Current: 4.5A
Speed: 6500-7000RPM
Martech DF1203812B2FN For S21 T21
DF1203812B2FN 12VDC 4.5A
描述
Brand: MARTECH
Model: DF1203812B2FN
Size: 120*120*38MM
Voltage: 12V
Current: 4.5A