Original MARTECH DF1203812B2FN 12VDC 4.5A cooling fan For Antminer S21/S19j XP/T21/S19K PRO
Brand: MARTECH
Model: DF1203812B2FN
Size: 120*120*38MM
แรงดันไฟฟ้า: 12V
Current: 4.5A